Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA - Koszalin

Mam przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego gabinetu medycyny estetycznej, który powstał z myślą o osobach ceniących profesjonalizm. Instytut imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabieg z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii, indywidualnie dostosowany do Państwa wymagań.
Instytut korzysta z najbardziej renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najbardziej nowoczesnych i skutecznych urządzeń zabiegowych posiadających prestiżowe certyfikaty, a także opinie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zapewniające o efektach ich stosowania.
Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej został stworzony z myślą, aby zapewnić Państwu kompletny panel najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia.Serdecznie zapraszam,
Edyta Szuplak
absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wykładowca kosmetologii w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, a także wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.


Dane teleadresowe - Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA

Adres: Zwycięstwa 40/55-56, 75-037 Koszalin
Telefon: 668-469-240


Email: instytutdermalogica@op.pl